openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Update interval in minutes
sk: Interval aktualizácií v minútach

en: Weather
sk: Počasie

en: Country
sk: Krajina

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Temperature
sk: Teplota

en: Wind speed
sk: Rýchlosť vetra

en: Pressure
sk: Tlak

en: City
sk: Mesto

en: API key
sk: API kľúč

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: About
sk: Informácie o

en: Units of measurement
sk: Merné jednotky
