openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Update interval in minutes
sv: Uppdateringsintervall i minuter

en: Country
sv: Land

en: metric
sv: metrisk

en: imperial
sv: brittisk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Wind speed
sv: Vindhastighet

en: Pressure
sv: Tryck

en: City
sv: Stad

en: Select...
sv: Välj...

en: Country code
sv: Landskod

en: About
sv: Om

en: Units of measurement
sv: Måttenheter
