openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Update interval in minutes
ta: புதுப்பித்தல் இடைவேளை நிமிடங்களில்

en: Weather
ta: வானிலை

en: Country
ta: நாடு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: standard
ta: நிலையான

en: About
ta: பற்றி
