openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Update interval in minutes
th: อัพเดททุกกี่นาที

en: Country
th: ประเทศ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: City
th: จังหวัด

en: About
th: เกี่ยวกับ
