openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Update interval in minutes
vi: Thời gian cập nhật (theo phút)

en: Weather
vi: Thời tiết

en: Country
vi: Quốc gia

en: metric
vi: hệ mét

en: imperial
vi: hệ đơn vị theo Anh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: City
vi: Thành phố

en: API key
vi: khóa API

en: Select...
vi: Chọn...

en: About
vi: Giới thiệu

en: Units of measurement
vi: Đon vị đo
