Open Woo (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Summary
he: תקציר

en: URL
he: כתובת URL

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Created
he: נוצר

en: Published
he: מפורסם

en: General
he: כללי

en: Your search yielded no results.
he: לא נמצאו תוצאות עבור חיפוש זה.

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Changed
he: השתנה

en: Client
he: לקוח

en: Extension
he: הרחבה

en: Organization
he: ארגון

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Not set
he: לא נקבע

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Serial number
he: מספר סידורי
