Open Y (8.x-0.1) - en to eo translation catalogue (53 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Time
eo: Tempo

en: Text
eo: Teksto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Color
eo: Koloro

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Blog
eo: Blogo

en: Banner
eo: Rubando

en: Filters
eo: Filtroj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: Asc
eo: kreske
