Open Y (8.x-0.1) - en to et translation catalogue (105 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Overview
et: Ülevaade

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Icon
et: Ikoon

en: Time
et: Aeg

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Area
et: Pindala

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Off
et: Väljas

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Gallery
et: Galerii

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Color
et: Värv

en: User login
et: Sisenemine

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Class
et: Klass

en: Banner
et: Bänner

en: Filters
et: Filtrid

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Gender
et: Sugu

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Activity
et: Tegevus

en: Caption
et: Pealkiri

en: Style
et: Stiil

en: Session
et: Sessioon

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Document
et: Dokument

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Administrator
et: Haldur

en: Offset
et: Nihe

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Menu links
et: Menüülingid

en: mobile
et: mobiilne

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: All Images
et: Kõik pildid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Facility
et: Vahend

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Main background
et: Peamine taust

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Term Description
et: Termini kirjeldus

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Administrative summary
et: Administratiivne kokkuvõte

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja
