Open Y (8.x-0.1) - en to gu translation catalogue (36 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Size
gu: માપ

en: Link
gu: કડી

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Help
gu: મદદ

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Time
gu: સમય

en: Text
gu: લખાણ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Location
gu: સ્થાન

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
