Open Y (8.x-0.1) - en to pa translation catalogue (27 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ

en: Menu link title
pa: ਮੇਨ ਲਿੰਕ ਟਾਇਟਲ
