Open Y (8.x-0.2) - en to af translation catalogue (54 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: select
af: kies

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Color
af: Kleur

en: User login
af: Aanmelding

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Master
af: Meester
