Open Y (8.x-0.2) - en to ca translation catalogue (133 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: select
ca: selecciona

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: Summary
ca: Resum

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Icon
ca: Icona

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Layout
ca: Disposició

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Files
ca: Fitxers

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Area
ca: Àrea

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Logo
ca: Logotip

en: Off
ca: Inactiu

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Gallery
ca: Galeria

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Prev
ca: Ant.

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Blog
ca: Bloc

en: Class
ca: Classe

en: Filters
ca: Filtres

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Activity
ca: Activitat

en: month
ca: mes

en: Caption
ca: Subtítol

en: Days
ca: Dies

en: Video
ca: Vídeo

en: Style
ca: Estil

en: Session
ca: Sessió

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Related content
ca: Contingut relacionat

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Google Maps API key
ca: Clau de l'API del Google Maps

en: Distance
ca: Distància

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: Mapping
ca: Associacions

en: Administrator
ca: Administrador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Upload images
ca: Carrega les imatges

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Directions
ca: Indicacions

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Menu links
ca: Enllaços de menú

en: mobile
ca: mòbil

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Pagination
ca: Paginació

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Main background
ca: Fons principal

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Header background
ca: Fons de la capçalera

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Latest blog posts
ca: Darreres entrades de blog

en: Half
ca: Mig

en: Master
ca: Mestre

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Administrative summary
ca: Resum administratiu

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: File link
ca: Enllaç al fitxer

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Site section links
ca: Enllaços a les seccions del lloc

en: Media name
ca: Nom del mèdia
