Open Y (8.x-0.2) - en to ug translation catalogue (54 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: select
ug: تاللاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Color
ug: رەڭ

en: User login
ug: كىرىش

en: Blog
ug: بلوگ

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full
ug: تولۇق

en: Caption
ug: تېما

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Menu links
ug: تىزىملىك ئۇلانمىسى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Add Video
ug: سىن قوشۇش
