Open Y (8.x-0.3) - en to bg translation catalogue (65 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Summary
bg: Обзор

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Logo
bg: Лого

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Color
bg: Цвят

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Blog
bg: Блог

en: Filters
bg: Филтри

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
