Open Y (8.x-0.4) - en to hr translation catalogue (89 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: select
hr: odaberite

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: Summary
hr: Sažetak

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Icon
hr: Ikona

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: Files
hr: Datoteke

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Area
hr: Područje

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Authored by
hr: Autor

en: Prev
hr: Predhodni

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Color
hr: Boja

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Filters
hr: Prečistači

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Style
hr: Stil

en: Session
hr: Sesija

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: About
hr: Opis

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: All Images
hr: Sve slike

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Asc
hr: Uzlazno
