Open Y (8.x-0.4) - en to ka translation catalogue (70 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: select
ka: მონიშვნა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Time
ka: დრო

en: Text
ka: ტექსტი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Prev
ka: წინა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Color
ka: ფერი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Full
ka: სრული

en: Style
ka: სტილი

en: Session
ka: სესია

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: Menu link title
ka: მენიუს ბმულის სახელი

en: - All -
ka: - ყველა -
