Open Y (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (158 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: select
nl: selecteer

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Icon
nl: Pictogram

en: Time
nl: Tijd

en: View
nl: Weergeven

en: Layout
nl: Lay-out

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Email
nl: E-mail

en: Files
nl: Bestanden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Area
nl: Gebied

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Gallery
nl: Album

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Prev
nl: Vorige

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Color
nl: Kleur

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Class
nl: Klasse

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Gender
nl: Geslacht

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Activity
nl: Activiteit

en: month
nl: maand

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Days
nl: Dagen

en: Reference
nl: Referentie

en: Style
nl: Stijl

en: Session
nl: Sessie

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Link color
nl: Linkkleur

en: No results found
nl: Geen resultaat gevonden

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Google Maps API key
nl: Google Maps-API-sleutel

en: Distance
nl: Afstand

en: Editor
nl: Redacteur

en: Language code
nl: Taalcode

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Data
nl: Gegevens

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: About
nl: Over

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Upload images
nl: Upload afbeeldingen

en: Video ID
nl: Video-ID

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Directions
nl: Instructies

en: Locations
nl: Locaties

en: Menu links
nl: Menulinks

en: Placement
nl: Plaatsing

en: mobile
nl: mobiel

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Pagination
nl: Paginering

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: All Images
nl: Alle afbeeldingen

en: Alert
nl: Alarm

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Facility
nl: Faciliteit

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Footer text
nl: Voettekst

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Menu title
nl: Menutitel

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Asc
nl: Oplopend

en: Icon color
nl: Pictogramkleur

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
nl: Een geldige Google Analytics Web Property ID is hoofdlettergevoelig en opgemaakt als UA-xxxxxxx-yy.

en: Half
nl: Helft

en: Neighborhood
nl: Buurt

en: Mapping type
nl: Toewijzingstype

en: Load More
nl: Meer laden

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Date & Time
nl: Datum & Tijd

en: Registration link
nl: Registratielink

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Import demo content
nl: Demo-inhoud importeren

en: View changes of @config_file
nl: Wijzigingen van de @config_file bekijken

en: Administrative summary
nl: Beheersamenvatting

en: Video link
nl: Videolink

en: A valid container ID is case sensitive and formatted like GTM-xxxxxx.
nl: Een geldige container-ID is hoofdlettergevoelig en geformatteerd zoals GTM-xxxxxx.

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: File link
nl: Bestandslink

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Staged
nl: Gereed

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: Media name
nl: Medianaam

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser

en: Parent menu link
nl: Bovenliggende menulink

en: Created three snippet files based on configuration.
nl: Drie fragmentbestanden gemaakt op basis van configuratie.

en: Documents Library
nl: Documentenbibliotheek

en: The ID assigned by Google Tag Manager (GTM) for this website container. To get a container ID, <a href="https://tagmanager.google.com/">sign up for GTM</a> and create a container for your website.
nl: Het ID dat is toegewezen door Google Tag Manager (GTM) voor deze website container. Voor een container-ID <a href="https://tagmanager.google.com/">meld u zich aan voor GTM </a> en maakt u een container aan voor uw website.
