Open Y (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Summary
de: Zämefassig

en: Prev
de: Zrügg

en: Background color
de: Hintergrundfarb

en: Main background
de: Houpt-Hintergrund

en: Footer background
de: Fuesszyle-Hintergrund
