Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Category
bs: Kategorija

en: results
bs: rezultati

en: Block
bs: Blok

en: Location
bs: Lokacija

en: Details
bs: Detalji

en: Day
bs: Dan

en: Hide
bs: Sakrij
