Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Register
et: Registreeru

en: Type
et: Liik

en: Age
et: Vanus

en: Disabled
et: Keelatud

en: On
et: Sees

en: Logs
et: Logid

en: Category
et: Kategooria

en: results
et: tulemust

en: Block
et: Plokk

en: Off
et: Väljas

en: Location
et: Asukoht

en: Details
et: Üksikasjad

en: Prev
et: Eelmine

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Full
et: Täielik

en: Show
et: Näita

en: Changed
et: Muudetud

en: Hide
et: Peida

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Email:
et: E-post:

en: Day of week
et: Nädalapäev

en: checkboxes
et: valikkastid

en: Start Over
et: Alusta uuesti

en: Hash
et: Räsi
