Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Register
gl: Rexistrar

en: Type
gl: Tipo

en: Age
gl: Idade

en: Disabled
gl: Desactivado

en: On
gl: Activo

en: Logs
gl: Rexistros

en: Category
gl: Categoría

en: results
gl: resultados

en: Block
gl: Bloque

en: Off
gl: Desactivado

en: Location
gl: Localización

en: Details
gl: Detalles

en: Prev
gl: Ant

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Full
gl: Completo

en: Show
gl: Amosar

en: Changed
gl: Cambiado

en: logs
gl: rexistros

en: log
gl: rexistro

en: Hide
gl: Agochar

en: Keyword
gl: Chave

en: Email:
gl: Correo electrónico:

en: checkboxes
gl: recadros de verificación
