Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Next
hi: अगला

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Type
hi: प्रकार

en: Age
hi: उम्र

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: On
hi: चालू

en: Logs
hi: लॉग

en: Category
hi: वर्ग

en: results
hi: परिणाम

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Off
hi: बंद

en: Location
hi: स्थान

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Prev
hi: पिछला

en: Day
hi: दिन

en: Full
hi: पूरा

en: Show
hi: दिखाये

en: Changed
hi: बदल गया

en: Hide
hi: छिपाएँ

en: Email:
hi: ईमेल / ई -पता :

en: Background image
hi: पृष्ठभूमि पर छवि /चित्र

en: checkboxes
hi: चेक बॉक्स

en: Hash
hi: हैश
