Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Next
it: Successivo

en: Register
it: Registrati

en: Type
it: Tipo

en: Age
it: Età

en: Disabled
it: Disattivato

en: On
it: Acceso

en: Logs
it: Log

en: Category
it: Categoria

en: results
it: risultati

en: Block
it: Blocco

en: Off
it: Spento

en: Location
it: Posizione

en: Details
it: Dettagli

en: Prev
it: Precedente

en: Week
it: Settimana

en: Day
it: Giorno

en: Weeks
it: Settimane

en: Full
it: Completo

en: Show
it: Mostra

en: Days
it: Giorni

en: Changed
it: Modificato

en: Hide
it: Nascondi

en: Keyword
it: Parola chiave

en: Created on
it: Creato il

en: Email:
it: E-mail:

en: checkboxes
it: caselle controllo
