Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Age
kn: ಪ್ರಾಯ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Program
kn: ಕ್ರಮವಿಧಿ (ಪ್ರೋಗ್ರಾಂ)

en: results
kn: ಫಲಿತಾಂಶ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: log
kn: ಲಾಗ್

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Clear All
kn: ಎಲ್ಲವನ್ನೂ ಅಳಿಸು

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Email:
kn: ಇಮೇಲ್:

en: Background image
kn: ಹಿನ್ನಲೆಯ ಚಿತ್ರ
