Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Age
my: အသက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: results
my: ရလာဒ်များ

en: Prev
my: ယခင်

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Show
my: ပြပါ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Email:
my: အီးမေးလ် -
