Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Block
or: ବ୍ଲକ
