Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: Register
ro: Înscriere

en: Type
ro: Tip

en: Age
ro: Vârstă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: On
ro: Pornit

en: Logs
ro: Loguri

en: Category
ro: Categorie

en: results
ro: rezultaterezultate

en: Block
ro: Bloc

en: Off
ro: Oprit

en: Location
ro: Locația

en: Details
ro: Detalii

en: Prev
ro: Înapoi

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Full
ro: Complet

en: Show
ro: Arată

en: Changed
ro: Schimbat

en: logs
ro: jurnale

en: log
ro: jurnal

en: Hide
ro: Ascunde

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Created on
ro: Creat pe

en: checkboxes
ro: checkboxes (căsuţele de selectare)
