Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Next
uk: Наступний

en: Register
uk: Реєстрація

en: Type
uk: Тип

en: Age
uk: Вік

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Logs
uk: Журнали

en: Category
uk: Категорія

en: Program
uk: Програма

en: results
uk: результати

en: Block
uk: Блок

en: Off
uk: Вимкнено

en: Location
uk: Місце розташування

en: Details
uk: Подробиці

en: Prev
uk: Попередній

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Weeks
uk: Тижні

en: Full
uk: Повністю

en: Show
uk: Показати

en: Days
uk: Дні(в)

en: Changed
uk: Змінено

en: logs
uk: журнали

en: log
uk: журнал

en: Gender:
uk: Стать:

en: Hide
uk: Приховати

en: Clear All
uk: Очистити все

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Created on
uk: Дата створення

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Day of week
uk: День тижня

en: Checks
uk: Перевірки

en: checkboxes
uk: прапорці

en: Anytime
uk: У будь-який час

en: Start Over
uk: Знову

en: tabs
uk: вкладки

en: Check availability
uk: Перевірити доступність

en: Phone:
uk: Телефон:

en: Hash
uk: Геш

en: Morning
uk: Ранок

en: Afternoon
uk: Після полудня

en: Evening
uk: Вечір

en: Paragraph Blocks
uk: Блоки параграфів
