Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Register
ar: التسجيل

en: Type
ar: النوع

en: Age
ar: العمر

en: Disabled
ar: معطل

en: On
ar: في

en: Logs
ar: سجلات

en: Category
ar: التصنيف

en: results
ar: النتائج

en: Block
ar: الصندوق

en: Off
ar: إيقاف

en: Location
ar: الموضع

en: Details
ar: التفاصيل

en: Prev
ar: السابق

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Full
ar: كامل

en: Show
ar: عرض

en: Changed
ar: تم التغير

en: Hide
ar: إخفاء

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:

en: checkboxes
ar: مربعات اختيار

en: Start Over
ar: من البداية
