Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Register
ca: Registra

en: Type
ca: Tipus

en: Age
ca: Temps

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: On
ca: Actiu

en: Logs
ca: Registres

en: Category
ca: Categoria

en: results
ca: resultats

en: Block
ca: Bloc

en: Off
ca: Inactiu

en: Location
ca: Localització

en: Details
ca: Detalls

en: Prev
ca: Ant.

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Full
ca: Complet

en: Show
ca: Mostra

en: Days
ca: Dies

en: Changed
ca: Canviat

en: log
ca: registre

en: Hide
ca: Oculta

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: checkboxes
ca: caselles de selecció

en: Legacy mode
ca: Mode residual
