Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Register
el: Εγγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Age
el: Ηλικία

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Category
el: Κατηγορία

en: results
el: αποτελέσματα

en: Block
el: Μπλοκ

en: Off
el: Κλειστό

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Prev
el: Προηγ

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Full
el: Πλήρες

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Days
el: Ημέρες

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: checkboxes
el: κουτιά επιλογής

en: Hash
el: Κατακερματισμός
