Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Type
fi: Tyyppi

en: Age
fi: Ikä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Logs
fi: Loki

en: Category
fi: Kategoria

en: results
fi: tulokset

en: Block
fi: Lohko

en: Off
fi: Pois päältä

en: Location
fi: Sijainti

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Prev
fi: Edellinen

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Weeks
fi: Viikot

en: Full
fi: Kokonainen

en: Show
fi: Näytä

en: Days
fi: Päivät

en: Changed
fi: Muuttunut

en: logs
fi: logit

en: log
fi: lokiin

en: Hide
fi: Piilossa

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Created on
fi: Luotu

en: Email:
fi: Sähköpostiosoite:

en: Day of week
fi: Viikonpäivä

en: checkboxes
fi: valintaruudut

en: Anytime
fi: Milloin tahansa
