Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Next
fil: Susunod

en: Register
fil: Magrehistro

en: Type
fil: Uri

en: Age
fil: Gulang

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Block
fil: Tipak
