Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Register
he: הרשמה

en: Type
he: סוג

en: Age
he: גיל

en: Disabled
he: מושבת

en: On
he: פעיל

en: Logs
he: לוגים

en: Category
he: קטגוריה

en: results
he: תוצאות

en: Block
he: בלוק

en: Off
he: כבוי

en: Location
he: מיקום

en: Details
he: פרטים

en: Prev
he: קודם

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Full
he: מלא

en: Show
he: הצג

en: Days
he: ימים

en: Changed
he: השתנה

en: Hide
he: הסתרה

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Created on
he: נוצר ב

en: checkboxes
he: תיבות סימון

en: Anytime
he: בכל זמן
