Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Type
hu: Típus

en: Age
hu: Kor

en: Disabled
hu: Tiltott

en: On
hu: Be

en: Logs
hu: Naplók

en: Category
hu: Kategória

en: Program
hu: Műsor

en: results
hu: eredmények

en: Block
hu: Blokk

en: Off
hu: Ki

en: Location
hu: Helyszín

en: Details
hu: Részletek

en: Prev
hu: Előző

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Weeks
hu: Hét

en: Full
hu: Teljes

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Days
hu: Napok

en: Changed
hu: Módosítva

en: logs
hu: naplók

en: log
hu: napló

en: Gender:
hu: Nem:

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Clear All
hu: Összes törlése

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Day of week
hu: A hét napja

en: checkboxes
hu: jelölőnégyzetek

en: Anytime
hu: Bármikor

en: Start Over
hu: Újrakezdés

en: tabs
hu: fülek

en: Phone:
hu: Telefon:

en: Bootstrap version
hu: Bootstrap verzió

en: Ages
hu: Korok
