Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Register
is: Nýskráning

en: Type
is: Gerð

en: Age
is: Aldur

en: Disabled
is: Óvirkt

en: On
is: Virkjað

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Category
is: Flokkur

en: results
is: niðurstöður

en: Block
is: Blokk

en: Off
is: Af

en: Location
is: Staðsetning

en: Details
is: Nánar

en: Prev
is: Fyrri

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Weeks
is: Vikur

en: Show
is: Sýna

en: log
is: skrá

en: Hide
is: Fela

en: Clear All
is: Hreinsa allt

en: Email:
is: Netfang:

en: Phone:
is: Sími:
