Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Register
jv: Ndaftar

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Category
jv: Kategori

en: results
jv: kasil

en: Block
jv: Blok

en: Location
jv: Lokasi

en: Details
jv: Lengkapé

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Show
jv: Kétoknā

en: Hide
jv: Umpetaké

en: checkboxes
jv: cekbox
