Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Type
ka: ტიპი

en: Age
ka: ასაკი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Category
ka: კატეგორია

en: results
ka: შედეგები

en: Block
ka: ბლოკი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Details
ka: დეტალები

en: Prev
ka: წინა

en: Day
ka: დღე

en: Full
ka: სრული

en: Show
ka: ჩვენება

en: Hide
ka: დამალვა
