Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Register
kk: Тіркеу

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Category
kk: Категория

en: results
kk: нәтижелер

en: Block
kk: Блок

en: Location
kk: Орналасуы

en: Details
kk: Мәліметтер

en: checkboxes
kk: құсбелгілер
