Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: results
km: លទ្ធផល

en: Block
km: ប្លុក

en: Location
km: ទីតាំង

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Prev
km: មុន

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Hide
km: លាក់

en: Email:
km: អ៊ីមែល ៖

en: checkboxes
km: ប្រអប់​ធីក
