Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Type
ku: جۆر

en: Age
ku: تەمەن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Category
ku: پۆل

en: results
ku: ئه‌نجامه‌کان

en: Block
ku: بلۆک

en: Location
ku: شوێن

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Prev
ku: پێشوو

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Email:
ku: ئیمێل:
