Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Age
ml: വയസ്സ്

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: On
ml: ഓൺ

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Day
ml: ദിവസം
