Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Next
nl: Volgende

en: Register
nl: Registreren

en: Age
nl: Leeftijd

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Category
nl: Categorie

en: results
nl: resultaten

en: Block
nl: Blok

en: Off
nl: Uit

en: Location
nl: Locatie

en: Prev
nl: Vorige

en: Day
nl: Dag

en: Weeks
nl: Weken

en: Full
nl: Volledig

en: Show
nl: Weergeven

en: Days
nl: Dagen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Gender:
nl: Geslacht:

en: Hide
nl: Verbergen

en: Clear All
nl: Alles legen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Email:
nl: E-mail:

en: Day of week
nl: Dag van de week

en: Checks
nl: Controles

en: checkboxes
nl: keuzevakjes

en: Anytime
nl: Altijd

en: Start Over
nl: Opnieuw beginnen

en: check
nl: controleer

en: Morning
nl: Ochtend

en: Evening
nl: Avond
