Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Age
nn: Alder

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: On
nn: På

en: Logs
nn: Logg

en: Category
nn: Kategori

en: results
nn: resultat

en: Block
nn: Blokk

en: Off
nn: Av

en: Location
nn: Stad

en: Details
nn: Detaljar

en: Prev
nn: Forrige

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: checkboxes
nn: avkryssingsboks
