Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Next
fa: بعدی

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Type
fa: نوع

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: On
fa: روشن

en: Category
fa: دسته

en: Block
fa: قالبک

en: Off
fa: خاموش

en: Location
fa: مکان

en: Details
fa: جزئیات

en: Day
fa: روز

en: Full
fa: کامل

en: Show
fa: نمایش

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Keyword
fa: کلید کلمه

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: <
fa: >
