Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Category
ps: ټولی

en: Block
ps: غونډ

en: Details
ps: سپړنې

en: Prev
ps: پخوانی

en: Day
ps: ورځ

en: Show
ps: ښوول

en: Hide
ps: پټول

en: Keyword
ps: آرويىونه
