Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Type
si: වර්ගය

en: Age
si: වයස

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Day
si: දවස
