Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Type
te: రకం

en: Age
te: వయసు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Category
te: వర్గం

en: results
te: ఫలితాలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Details
te: వివరాలు

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Full
te: పూర్తి

en: Show
te: చూపించు

en: Hide
te: దాచు
