Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Location
ug: ئورنى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Day
ug: كۈن

en: Full
ug: تولۇق

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
