Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Next
vi: Tiếp

en: Register
vi: Đăng ký

en: Type
vi: Kiểu

en: Age
vi: Tuổi

en: Disabled
vi: Tắt

en: On
vi: Bật

en: Logs
vi: Bản ghi

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Program
vi: Chương trình

en: results
vi: kết quả

en: Block
vi: Khối

en: Off
vi: Tắt

en: Location
vi: Vị trí

en: Details
vi: Chi tiết

en: Prev
vi: Trước

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: Weeks
vi: Tuần

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Show
vi: Hiện

en: Days
vi: Ngày

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Hide
vi: Ẩn

en: Clear All
vi: Xoá tất cả

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: Background image
vi: Ảnh nền

en: checkboxes
vi: các hộp kiểm

en: Hash
vi: Mã hóa băm
